ÖVRIGT / Diverse / Pennställ 5602103
nr 560 2103
Pennställ
brons/malakitbeklädd, längd: 12
Kondition: slitage, skador,
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 12 januari 2009
kl 17:46:25
250 kr
250 kr
450 kr
350 kr
550 kr
700 kr
700 kr